بررسی یک کمپین تبلیغاتی که توسط لوفت‌هانزا ایران راه‌اندازی شده

بلاگ اَد: لوفت‌هانزا یکی از شرکت‌های هواپیمایی آلمانی است که به واسطه ارائه خدمات متنوع حمل‌ونقل هوایی برای هر قشری از جامعه توانسته بیشترین درآمد از طریق فروش بلیط‌های هواپیما را به خود اختصاص داده و نامش را به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی دنیا ثبت کند. این شرکت هواپیمایی در ایران هم فعال بوده و توانسته برای خود بازار خوبی ایجاد کند و اخیرا برای افزایش مخاطبین خود یک کمپین نمایش بنر راه‌اندازی کرده که در ادامه نگاهی اجمالی به آن خواهیم انداخت:
این کمپین بیشتر با هدف افزایش فروش بلیط‌های مقصد‌های ایالات‌متحده و کانادا راه‌اندازی شده و لوفت‌هانزا پیشهاد ویژه‌ای برای کسانی در این کمپین عنوان کرده تا مخاطبان راحت‌تر جذب گردند. این شرکت هواپیمایی هزینه بلیط‌های این دو مقصد را شکسته و در بنرهای تبلیغاتی خود عنوان کرده که هزینه این بلیط‌ها از 898 دلار آغاز می‌شود.
لوفت‌هانزا بنرهایش از مزایای دیگری هم صحبت به میان آورده و به مخاطبانش عنوان کرده که می‌توانند به راحتی از درگاه شتاب، هزینه بلیط‌شان را پرداخت کنند و دیگر نیازی نیست به روش‌های دیگر پرداخت رو بیاورند.
طراحان بنرهای لوفت‌هانزا از لحاظ تولید محتوا برای این کمپین خوب عمل کرده‌اند، ولی می‌توانستند شعار این شرکت مشهور را به فارسی آورده و بنرها را به گونه‌ای بومی‌سازی کنند.
حضور یک شرکت هواپیمایی در فضای آنلاین نشان می‌دهد که با رشد تبلیغات اینترنتی در کشور ما، به نظر می‌آید صاحبان کسب‌وکارها و بزاریابان هم به این موضوع رسیده‌اند که ممکن است با غافل شدن از این فضای مناسب، مخاطبان بسیاری را از دست بدهند.

Recent Posts

ارسال نظر

تماس با ما

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید

WordPress Image Lightbox