درباره ما

درباره ما

مؤسسه رسانه ای روزنه ارتباط با هدف گسترش فعالیت رسانه ای وتبلیغاتی،در زمینه مشاوره و خدمات بازاریابی شامل مطالعه بازار، طراحی سیستم فروش، برنامه ریزی و اجرای تبلیغات رسانه ای و غیررسانه ای درسال ۱۳۸۱ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
این مؤسسه جهت تقویت و بالا بردن قدرت اجرایی خود در رسانه ها همواره سعی در بهره مندی از یک رسانه بصورت انحصاری داشته است، همین امر سبب تعامل هرچه بیشتر این مؤسسه با سایر همکاران و صاحبان رسانه ها شده است.
عضویت در کنسرسیوم های پذیرش و پخش پیام های بازرگانی صداوسیما درسال های مختلف،در اختیار داشتن سازمان آگهی های بسیاری از نشریات معتبر و نمایندگی انحصاری تبلیغات محیط های ورزشی نظیر : اسپانسری داوری فوتبال کشور (برای اولین بار و به مدت سه سال) / تبلیغات محیطی لیگ برتر کشتی نیز در راستای تحقیق این اهداف بوده است.

برخی از جوایز دریافت شده توسط شرکت

  • تندیس برترین آگهی ورزشی در ششمین جشنواره بین المللی- ۲۰۰۷ FIX
  • لوح سپاس جشنواره آثار و برنامه های اقتصادی رسانه در سال ۱۳۸۷
  • حضور در سومین جشنواره آگهی های برتر رادیو و تلویزیون
  • لوح سپاس همکاری در عرصه تبلیغات محیطی فوتبال
  • کسب رتبه دوم در جشنواره آگهی های برتر رادیو یی درسال ۱۳۸۳

چشم انداز

شرکت روزنه ارتباط با فعالیت حرفه ای و سابقه طولانی در زمینه مشاوره و مجری تبلیغات در نظر دارد با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته و نیرو های خلاق به دیدگاه بلند مدت خود در تحقیق، توسعه، تولید و پخش تبلیغات در جهت رفع نیاز های افراد و شرکت ها، جامه ی عمل بپوشاند. یکپارچه سازی، تمرکز و ایجاد فرصتهای رشد اقتصادی از جمله نگرشهای راهبردی ما در ایجاد برنامه های تبلیغاتی شما می باشد. نگرشی که برای ما تخصص و برای مشتریان، رضایت را به همراه خواهد داشت. در همین راستا تلاش ما بر این است تا نیاز های شما را از گام نخست تا رسیدن به هدف نهایی با در نظر گرفتن صرفه جویی در وقت و هزینه با بهترین کیفیت فراهم نماییم. امید است تا در دنیای مدرنی که تبلیغات از شاخصهای بارز توسعه پایدار در آن است، برنامه های کاربردی فراهم شده توسط روزنه ارتباط باعث سهولت دسترسی مشتریان به اهداف فروش و توسعه کسب کار گردد.

WordPress Image Lightbox