banner-02

ما در ابتدا رویاهایی زیبا تولید می‌کنیم. سپس این رویاها را با استفاده از نیروهای هنرمند و متخصص خود به واقعیت‌های تصویری و شنیداری تبدیل می‌کنیم همه تولیدات ما – آگهی‌های تلویزیونی، مطبوعاتی، بیلبورد و عکس‌ها و فیلم‌های مستند – پیام‌های استراتژیک و کاملی را به مخاطبان خود ارایه می‌کنند.

تولید، پذیرش و پخش آگهی تلویزیونی

عضویت مستمر در دفتر پذیرش و پخش پیامهای بازرگانی سازمان صدا و سیما عامل موثری جهت ارتقا کیفیت تولید و پخش آگهی در این موسسه بوده است.

واحد تولید آگهی این موسسه ضمن استفاده از تجهیزات تلویزیونی و رادیوئی مناسب با تشکیل گروه خلاقیت و گرد هم آوری کارگردانان خلاق و خوش سابقه، کوشیده است از توانی قابل توجه نسبت به سایر همکاران خود در این صنف برخوردار گردد. دریافت جایزه آگهی برتر رادیویی در سال ۸۳، کسب جایزه اول جشنواره بین المللی (fix (2007 و دریافت دو عنوان جایزه آگهی برگزیده در جشنواره رسانه و اقتصاد در سال ۸۷ و آگهی ساز برتر سومین جشنواره آگهی های رادیویی و تلویزیونی سال ۸۸، شاهدی بر توان تولید آگهی این موسسه می باشد.

واحد رسانه موسسه نیز ضمن ارئه مشاوره علمی و خلاق در نحوه تنظیم قرارداد و شیوه پخش آگهی ها، با ارائه گزارشات مستمر ماهیانه از نحوه پخش آگهی ها، نظارت دقیقی به حسن اجرای تعهدات اداره بازرگانی سازمان صدا و سیما و موسسه نسبت به مشتریان دارد.

master.newspapers

طراحی و اجرای آگهی های مطبوعاتی، محیطی و …

این شرکت با در دست داشتن سازمان آگهی های بسیاری از نشریات کشور در گذشته و حال، و نیز سابقه حضور طولانی در عرصه مطبوعات از قابلیت فوق العاده ای جهت ارئه تسهیلات و تخفیفات مناسب، در اکثر نشریات کشور خصوصا، نشریاتی نظیر دنیای اقتصاد / روزنامه جام جم / خبر ورزشی / مجله راه زندگی / همشهری / ایران / برای کلیه مشتریان و شرکتهای همکار برخوردار است. مجله سروش مهرآباد نیز با همت واحد مطبوعات این موسسه هر ماه آماده سازی و در سالن ترانزیت فرودگاه مهرآباد بطور رایگان توزیع می گردد. بیش از ۱۰ سال تعامل با صاحبین رسانه های محیطی مختلف بعنوان مشاور شرکت های بزرگ داخلی و خارجی، تجربه گرانبهایی را در مکان یابی محیطی و قیمت خرید این رسانه ها در این شرکت، ذخیره کرده است.

fundraising-for-the-laureus-sport

تبلیغات در محیط های ورزشی

این موسسه مجری انحصاری جذب اسپانسر داوری فوتبال و کارگزار رسمی اجرای تبلیغات در کلیه میادین ورزشی بوده و از امکانات مناسبی در این زمینه برخوردار است.

WordPress Image Lightbox