Slide

آیـنــده از آنِ کســانی اســت که در بهتـر شـدن بـهـتــرنـد!

افتخـارات روزنــه ارتـبـاط

  • کسب دو شاهین نقره ای در جشنواره تبلیغات سال ۱۳۹۷ بابت تحقیقات بازار و مدیریت برند
  • کسب شاهین نقره ای در جشنواره تبلیغات سال ۱۳۹۶ در بخش آگهی تلویزیونی
  • کسب رتبه دوم در جشنواره آگهی های برتر رادیو یی درسال ۱۳۸۳
  • لوح سپاس همکاری در عرصه تبلیغات محیطی فوتبال
  • لوح سپاس جشنواره آثار و برنامه های اقتصادی رسانه در سال ۱۳۸۷
  • تندیس برترین آگهی ورزشی در ششمین جشنواره بین المللی- ۲۰۰۷ FIX
درباره روزنه ارتباط

دربــاره روزنــه ارتـبـاط

شرکت روزنه ارتباط با هدف گسترش فعالیت رسانه‌ای و تبلیغاتی، در زمینه مشاوره مدیریت، برندسازی و خدمات بازاریابی شامل مطالعه بازار، برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات رسانه‌ای و غیررسانه‌ای درسال ۱۳۸۱ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
در آغاز راه این مؤسسه جهت تقویت و بالا بردن قدرت اجرایی خود در رسانه‌ها همواره سعی در بهره‌مندی از یک رسانه بصورت انحصاری داشته که همین امر سبب تعامل هرچه بیشتر این مؤسسه با سایر همکاران و صاحبان رسانه‌ها شده است.
عضویت در کنسرسیوم های پذیرش و پخش پیام های بازرگانی صداوسیما درسال‌های مختلف، در اختیار داشتن سازمان آگهی‌های بسیاری از نشریات معتبر و نمایندگی انحصاری تبلیغات محیط‌های ورزشی نظیر: اسپانسری داوری فوتبال کشور (برای اولین‌بار و به مدت سه‌سال) تبلیغات محیطی لیگ‌ برتر کشتی نیز در راستای تحقیق این اهداف بوده است.
امروز با گذشت زمان و افزایش توان علمی، عملی و رقابتی خود، با هدف تمرکز بر امر مشاوره برند و طراحی کمپین‌های استراتژی محور، بی‌طرفی رسانه‌ای را بعنوان  مزیت اصلی خود انتخاب نموده‌ایم.
خوشـبختـانه با افتخـار در سال‌های 95 و 96 مـوفق به
کسـب سه شــاهین نقـره‌ای از جشـنواره تبلیغـات ایـران در سه حوزه مختلف ساخت آگهی تلویزیونی، تحقیـقـات بـازار و برنـدسـازی شــدیم .
این تـوفیق البـته بـرای ما پـیام آور مســئولیتی سنگین تری در قبال کمک به صنـعت پویای تبلیـغـات و صاحبان کسـب و کارهـا است.

شعار روزنه ارتباط

فلسـفه فکـری ما

مـحبوبیـت برند، نیازمنـد طراحـی یک فـرآیند ارتـباطی جامـع اسـت.این فرایند بر اساس استراتژی‌های کلان کسب و کار، چشـم‌انداز و ارزش‌هـای سـازمان پایـــه‌ریزی می‌گـردد.
پایبندی به اصول حرفه‌ای تهیه برنامه برندینگ و نیز بهره‌گیری ایده‌های خلاق این  فرایند را موثرتر و نافذتر می‌سازد.
ما در ابتدا رویاهایی زیبا تولید می‌کنیم. سپس این رویاها را با استفاده از نیروهای هنرمند و متخصص خود به واقعیت‌های تصویری و شنیداری تبدیل می‌کنیم همه تولیدات ما – آگهی‌های تلویزیونی، مطبوعاتی، بیلبورد و عکس‌ها و فیلم‌های مستند – پیام‌های استراتژیک و کاملی را به مخاطبان خود ارایه می‌کنند.