درباره ما روزنه ارتباط

آیـنــده از آنِ کســانی اســت که در بهتـر شـدن بـهـتــرنـد!

افتخـارات روزنــه ارتـبـاط

درباره روزنه ارتباط

دربــاره روزنــه ارتـبـاط

شرکت روزنه ارتباط با هدف گسترش فعالیت رسانه‌ای و تبلیغاتی، در زمینه مشاوره مدیریت، برندسازی و خدمات بازاریابی شامل مطالعه بازار، برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات رسانه‌ای و غیررسانه‌ای درسال ۱۳۸۱ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
در آغاز راه این مؤسسه جهت تقویت و بالا بردن قدرت اجرایی خود در رسانه‌ها همواره سعی در بهره‌مندی از یک رسانه بصورت انحصاری داشته که همین امر سبب تعامل هرچه بیشتر این مؤسسه با سایر همکاران و صاحبان رسانه‌ها شده است.
عضویت در کنسرسیوم های پذیرش و پخش پیام های بازرگانی صداوسیما درسال‌های مختلف، در اختیار داشتن سازمان آگهی‌های بسیاری از نشریات معتبر و نمایندگی انحصاری تبلیغات محیط‌های ورزشی نظیر: اسپانسری داوری فوتبال کشور (برای اولین‌بار و به مدت سه‌سال) تبلیغات محیطی لیگ‌ برتر کشتی نیز در راستای تحقیق این اهداف بوده است.
امروز با گذشت زمان و افزایش توان علمی، عملی و رقابتی خود، با هدف تمرکز بر امر مشاوره برند و طراحی کمپین‌های استراتژی محور، بی‌طرفی رسانه‌ای را بعنوان  مزیت اصلی خود انتخاب نموده‌ایم.
خوشـبختـانه با افتخـار در سال‌های 95 و 96 مـوفق به
کسـب سه شــاهین نقـره‌ای از جشـنواره تبلیغـات ایـران در سه حوزه مختلف ساخت آگهی تلویزیونی، تحقیـقـات بـازار و برنـدسـازی شــدیم .
این تـوفیق البـته بـرای ما پـیام آور مســئولیتی سنگین تری در قبال کمک به صنـعت پویای تبلیـغـات و صاحبان کسـب و کارهـا است.

شعار روزنه ارتباط

فلسـفه فکـری ما

مـحبوبیـت برند، نیازمنـد طراحـی یک فـرآیند ارتـباطی جامـع اسـت.این فرایند بر اساس استراتژی‌های کلان کسب و کار، چشـم‌انداز و ارزش‌هـای سـازمان پایـــه‌ریزی می‌گـردد.
پایبندی به اصول حرفه‌ای تهیه برنامه برندینگ و نیز بهره‌گیری ایده‌های خلاق این  فرایند را موثرتر و نافذتر می‌سازد.
ما در ابتدا رویاهایی زیبا تولید می‌کنیم. سپس این رویاها را با استفاده از نیروهای هنرمند و متخصص خود به واقعیت‌های تصویری و شنیداری تبدیل می‌کنیم همه تولیدات ما – آگهی‌های تلویزیونی، مطبوعاتی، بیلبورد و عکس‌ها و فیلم‌های مستند – پیام‌های استراتژیک و کاملی را به مخاطبان خود ارایه می‌کنند.