[vc_row][vc_column][vc_column_text]در نظرسنجی صورت گرفته درشهر تهران توسط تیم تحقیقات بازار شرکت روزنه ارتباط مشخص شد:

توجه محسوس به آگهی های تلویزیونی در مناطق غرب و جنوب تهران

بیشترین استفاده از رسانه های اجتماعی در مرکز تهران

 

در ادامه سلسله گزارشات نظرسنجی اخیر صورت گرفته توسط واحد پژوهش بازار شرکت روزنه ارتباط، مشخص شد که بطور کلی با وجود اولویت آگهی های تبلیغاتی در تلویزیون در مقایسه با رسانه های دیگر از نظر میزان جذب مخاطب برای ساکنین شهر تهران، بطور محسوسی در نقاط غرب و جنوب تهران توجه به آگهی های تلویزیونی در اولویت اصلی ساکنین این مناطق برای آشنایی با برندها و محصولات و خدمات آنها قرار دارد حال آنکه در بخش مرکزی تهران این رسانه های اجتماعی هستند که حتی از تلویزیون نیز پیشی گرفته و در رتبه اول جذب مخاطب در خصوص آگهی های تبلیغاتی هستند.

قطعا این مهم وابسته به شرایط اجتماعی، وضعیت اقتصادی و سایر عوامل تأثیر گذار بوده که نیاز به مطالعات متعاقب و عمیق برای کسب حداکثری اثربخشی در انواع استفاده از رسانه های گوناگون برای صاحبین کلا و خدمات دارد. در ادامه نمودارهای مقایسه ای در مناطق مختلف شهر تهران قابل مشاهده هستند.

شایان ذکر است این نظرسنجی از بین 500 نفر و بصورت تصادفی در نقاط مختلف شهر تهران (شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز) در بهمن ماه 97 صورت گرفت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_image src=”https://rozanehmedia.com/wp-content/uploads/2019/03/ddwq.jpg” image_size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row]