با پایان مذاکره برای اکران سینمایی «خیابان بیست‌وچهارم» به کارگردانی سعید اسدی، کانادا، آمریکا و دوبی میزبان این فیلم ایرانی خواهند شد.

تورج جمشاسب – مدیرعامل موسسه روزنه ارتباط – با اعلام این خبر گفت: در حال مذاکره با شرکت‌های پخش کننده‌ی خارجی برای اکران عمومی فیلم خیابان بیست‌و چهارم در کشورهای آمریکا، کانادا هستیم. به‌گفته‌ی سرمایه‌گذار و مجری طرح،‌ فیلم سینمایی خیابان بیست و چهارم در ایران نیز آماده اکران و در نوبت پخش است.
بنا بر اعلام، پخش کننده این فیلم شرکت فیلمیران بود و نمایش آن با رعایت محدوده‌ی سنی ۱۲ سال اعلام شده است.
«خیابان بیست و چهارم» داستان مرد جوانی است که به ظاهر عاشق خانواده است. اما خانواده‌ای با نظام و قواعد ساخته شده خودش؛ او زندگی را برای نظم می‌خواهد. این بینش و تعارض او با نظام‌های عادی زندگی، اتفاقاتی را بین او و همسر و فرزندش پیش می‌آورد.
نویسنده و کارگردان: سعید اسدی، سرمایه‌گذار و مجری طرح: مؤسسه رسانه‌ای روزنه ارتباط، مدیر فیلمبرداری: حسن کریمی، مدیر تولید: غلامرضا گمرکی، مشاور تولید: یوسف صمدزاده، انتخاب بازیگران: شهرام زمانی، صدابردار: حسن زاهدی، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، طراح چهره‌پردازی: مهین نویدی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: فروزان جلالی، عکاس: امیر عابدی، منشی صحنه: آناهید روستا، مدیر تدارکات: داود ناظمی، بازیگران: شیلا خداداد، مهدی ماهانی، بهاره افشاری و جمشید هاشم‌پور و نیکی کریمی و بازیگر خردسال: حدیثه السادات مدنی ازجمله عوامل سازنده فیلم «خیابان بیست و چهارم» هستند.
اسدی تحصیلاتش را در انگلیس، سوئد و آمریکا گذرانده نخستین فیلم بلند سینمایی خود را در سال 1983 با نام «هنگرین» در سوئد ساخته است. ساخت فیلم‌های سراب (1984)، مراکش بهشت تسخیرشده (1985)، قتل عام در سکوت (1987)، وصیت نامه (1979)، ایبرو خشک می‌شود (1991) در کارنامه‌ی حرفه‌یی او در خارج از ایران ثبت شده و فیلم‌های سینمایی عشق گمشده، سیب سرخ حوا، آواز قو، مهمان، فرود در غربت، تلافی از جمله کارهای ساخته شده توسط او در ایران است.